A.Listem 0

Ödeme Seçenekleri


Kredi Kartı İle Ödeme 

Visa, master card ya da american express kartları ile tek çekimde ödeyebilirsiniz.
Aşağıda logosu bulunan kartlar ile 3-6-9 aylık vade farklı taksitlendirme yapabilirsiniz.

Aras Kargo Kapıda Ödeme 

Tonguc.com.tr den ister nakit ister kredi kartı ile kapınızda ödeme yapabilirsiniz. Türkiyenin heryerinde rahatlıkla ve güvenle siparişinizi alırsınız. Bunun için ödeme seçeneklerinden Kapıda Ödeme seçeneğini seçmelisiniz.

Dikkat: Ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği TC. Kimlik Numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her kargo fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini tonguc.com.tr sitesi sahipleri peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

 

Havale ve EFT 

Havale ve EFT işleminizi yaparken gönderen bölümünde mutlaka Kullanıcı Adınızı belirtiniz.
İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi, Deniz Bank hesabımıza yaptığınız havaleler, ödeme yaptığınız gün içinde anında onaylanmaktadır.
EFT işlemleriniz saat 15:30'a kadar yapılan işlemler aynı gün, 15:30'dan sonra gerçekleştirilen EFT işlemleri ise ertesi iş günü onaylanmaktadır.

İşlemi yaptıktan sonra Havale / EFT Bildirim Formu bölümünü doldurup yollarsanız sipariş işlemleriniz hızlanmış olur.


Banka Adı / ŞubeIBAN

AKBANK 1. SANAYİ ŞUBESİLütfenSorunuz

İŞ BANKASI ÇAMDİBİ ŞUBESİLütfen Sorunuz

YAPI KREDİ SANAYİ SİTESİ ŞUBESİLütfen Sorunuz

DENİZ BANK 1. SANAYİ ŞUBESİLütfen Sorunuz